HODNOCENÍ na Firmy.cz a Sluzby.cz

Velice pěkně, kvalitně, profesionálně a finančně rozumně odvedená práce, přesně podle mých představ. Tuto firmu jsem si objednal opakovaně a nikdy mne pan Vajner nezklamal. Doporučuji tohoto pána všem,kteří chtějí instalatérské práce opravdu na úrovni.

5. srpna 2014

Jiří Dejmek

Smile

Práce byla provedena dle mých představ. Cena byla shodující s nabídkou a ani o halíř více. Velice jsme byli spokojeni a můžeme jen doporučit!!!! Děkujeme.

1. srpna 2014
Kája
Smile

Výborná komunikace, ochota a spolehlivost. Určitě doporučujeme.

25.05.2014

Petra Laššut

 

Smile

Voda z odpadu u vany mi skoro vyplavila koupelnu. Pan Vajner přijel téměř okamžitě po zavolání (pátek před Velikonocemi odpoledne), všechno zkontroloval a odpad zprovoznil. Jeho práce i vystupování působily tím nejlepším dojmem. Vřele doporučuji.

18.04.2014

Viola Somogyi

Smile

Tak po dlouhé době zase řemeslník, který dělá vše tak jak má být. Práce kvalitně odvedená, konečná cena souhlasila s předběžnou nabídkou, termíny dodrženy. Škoda, že neděláte i elektriku a zednické práce. Děkujeme.

27.03.2013

Martin Krupička

Smile

Výměna čerpadla. Nejen rychlost, ale i kvalitní práce a dobrá cena, zkrátka vše jak má být. Díky pane Vajnere, ať se Vám vše i nadále daří!

02.05.2012

Martina Dražská

Smile

Všechno v pořádku. Rychlost, komunikace, cena vše OK. Děkujeme.

22.11.2011

Tereza Černá

Smile » ČIŠTĚNÍ KANALIZACE
STROJNÍ ČIŠTĚNÍ ODPADNÍHO POTRUBÍ

 

Osvědčené řešení pro ucpaná potrubí - moderní přístroj, který pracuje s několika typy hlavic. Čištění kanalizace pomocí tohoto stroje Vás zachrání před bouráním či jiným razantním zásahem. Pomocí elektrického přístroje se do potrubí zavádí spirála na jejímž konci je hlavice, která si razí cestu ucpanými trubkami a velmi účinně odstraňuje veškeré usazeniny. Čištění trvá několik desítek minut a nemusíte se obávat žádných zdlouhavých příprav či nepříjemného úklidu po návštěvě údržbáře.

Technické parametry

  • výkon motoru 0,4 kW
  • pro trubky 20 - 150 mm
NGMyMWNiM